Hakkımızda

 Vizyonumuz;

Evden eve nakliyat sektöründe gelişmiş çağa en iyi hizmet farkıyla Sunay Evden Eve Nakliyat ile ulaşabilirsiniz. Sektöre bağlı bulunan dallar içinde her dala özel taşıma talepleri , paketleme materyalleri , o dala ait profosyonel yetiştirilmiş eleman kadrosu ve kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik koşullar altında hizmet vermeyi ilke sayarak başarıya ulaşmaktayız.

Taşıma esnasında ev eşyasının her türlü paketlemesi, nakliyesi, yeni adresinde kolilerin açılması ve mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itSunayı bir biçimde yapılmaktadır. Yapılmakta olan tüm işlemler kendi dalında profosyonel bir ekip ve ekip başkanı tarafından idare edilerek yapılır. Bir mobilyacı , elektrikli ev aletleri montajından sorumlu bir personel ile beraberindePaketleme kadrosu ile birlikte bir ekip oluşturularak size hizmet sunulmaktadır. Taşınma esnasında her türlü soru ve sorunlarınız için sizinle ilgilenicek bir ekip yetkilimiz yanınızda mevcut bulunur.

Misyonumuz;

Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Sistem Reklam, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Sektöründe öncü olmayı misyon edinen Sistem Reklam konusunda uzman personeli ile de fark yaratır.

Firma misyonu kaynakların en verimli ve etkin şekilde yönetilerek kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı ve bir dünya firması olmaktır.

Sizlerle iş birliği yapmaktan mutluluk duymaktayız.

Name :
Surname :
E-Mail :
Enterprise :
Telefon :
GSM :
Message :Ortak Değerlerimiz

- Olumlu bakış açısı
- Yaratıcılık
- Saygı
- Takdir Edilme
- Ahlak
- Kendine Güven
- Hedeflere kendini adama
- Denge
- Şeffaflık
- Öğrenme